Main menu

Agata Marjańska

pedagog, terapeuta, coach

„Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź mi towarzyszem.” 
Albert Camus

Inspiracją do skupienia się na rozwoju osobistym były prowadzone przez mnie warsztaty i codzienne rozmowy z kobietami, które znalazły się w ciężkim okresie swojego życia. Podczas pracy nabrałam przekonania, że to, co jest siłą napędową człowieka, to jego poczucie własnej wartości. Wiele z nas to osoby z licznymi kompleksami, niewierzące we własne możliwości. Moje doświadczenia pokazują, że dogłębne przyjrzenie się sobie, odkrycie własnych mocnych stron, pragnień i pasji pozwala żyć pełniej i być szczęśliwszą.

W trakcie indywidualnych spotkań razem przyglądamy się celom, do których chcesz dążyć, a także szukamy sposobów ich realizacji. Najpierw jednak pomogę Ci je skonstruować i doprecyzować..

 Zastanawiamy się też nad rolami, jakie pełnisz w życiu, szukamy rzeczy, które poprawią jakość każdego dnia. Dążymy by małymi krokami osiągnąć diametralne i trwałe zmianyKiedy przyjść na spotkanie?
- gdy często czujesz, że nie wierzysz w siebie,
- gdy chcesz zaplanować swoją karierę zawodową
- gdy często czujesz się nieśmiało czy bezradnie,
- gdy masz problemy w związku, 
- gdy umarł Ci ktoś bliski,
- gdy jesteś w trakcie rozwodu,    
- gdy często dopada Cię paraliżujący stres, nerwowość, strach,
- i w wielu innych sytuacjach.